Можливості

Список підписників

Просте і зручне управління списками підписників. Масовий імпорт / видалення підписників, призначені для користувача поля, автоматична підписка і підписка з підтвердженням, ваша сторінка відписки / підписки користувачів, email підтвердження підписки / відписки з вашим дизайном, форми підписки і API для додавання користувачів

Зрозумілі звіти

Відстежуйте результати кожної кампанії за допомогою зрозумілого звіту. Звіт візуалізує відкриття листів, кліки, недоставлені листи, скарги, а також статистику за країнам. Ви також можете повторно контактувати з підписниками, шляхом експорту частини підписників зі звіту, наприклад тих, хто не відкрив листа.

Недоставлені листи

Недоставлені листи, скарги та відписки автоматично обробляються в режимі реального часу. Ви починаєте бачити результати відразу, як тільки листи стали відправлятися. Вам не потрібно вручну фільтрувати користувачів, ми це зробимо автоматично.

Налаштовувані поля

За допомогою полів, що налаштовуються, ви можете додавати більше, ніж тільки адреси й імена підписників. Використовуйте їх для персоналізації спілкування з підписниками.

Автоматичні листи за датою

Створюйте спеціальні кампанії, щоб відстежувати події ваших клієнтів, відправляйте лист в певну дату або щорічно, наприклад для привітання з Днем народження. Підтримуйте залученість ваших підписників і вони не забудуть про ваш бренд.

Зручний API інтерфейс

Ми надаємо зручний API, використовуючи який у вас є можливість підключити власний сайт або CRM до нашого сервісу для зручного управління підписками і розсилками.

З нами працюютьФорма замовлення

Рекомендації:

Використання цього сервісу можливо тільки за рекомендаціями існуючих клієнтів. Будь ласка, вкажіть назви компаній або імена людей, які запросили вас. Якщо у вас немає рекомендацій, залиште це поле порожнім, ми зв'яжемося з вами самостійно.

Підписатись на новини: